Сьогодні вночі та зранку рашисти обстріляли 3 громади на СУМЩИНІ…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 23 жовтня 2023

Вночі та зранку росіяни здійснили 3 обстріли прикордонних територій та громад. Зафіксовано 23 вибухи. Обстрілів зазнали Краснопільська, Зноб-Новгородська, Середино-Будська громади.

Краснопільська громада: здійснено гранатометний обстріл (АГС) (18 вибухів.

Зноб-Новгородська громада: ворог бив з мінометів (2 вибухи).

Середино-Будська громада: 3 міни скинули росіяни на територію громади.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 22 жовтня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 5 мінометних обстрілів. Зафіксовано 13 вибухів.

Обстрілів зазнали Свеська (2 вибухи), Шалигинська (6 вибухів), Новослобідська (2 вибухи) та Краснопільська (3 вибухи) громади».

На СУМЩИНІ поліцейські документують наслідки обстрілів з боку рф

Упродовж минулої доби російські війська обстрілювали територію області. Загалом зафіксовано 39 ударів.

У результаті обстрілів пошкоджено приватний житловий будинок.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

На СУМЩИНУ найбільше прагнуть проникнути ворожих ДРГ – фіксується на кордоні з рф… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11040-na-sumshchynu-naibilshe-prahnut-pronyknuty-vorozhykh-drh-fiksuietsia-na-kordoni-z-rf

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.