Погода на СУМЩИНІ з 21 по 23 жовтня 2023 року: плюсова температура…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

Погода на СУМЩИНІ з 18 по 20 жовтня 2023 року: і без опадів, і з опадами… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11013-pohoda-na-sumshchyni-z-18-po-20-zhovtnia-2023-roku-i-bez-opadiv-i-z-opadamy

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погоду 21 жовня 2023 року визначатиме улоговина циклону з південного-заходу. Буде хмарно, часом дощ , вночі та вранці слабкий туман. Вітер вночі змінних н апрямків сягатиме 3-8 м/с, вдень північно-східній 7-12 м/с. Температура повітря по області складатиме вночі +4°..+9°, вдень +6°..+11°, по м.Суми потягом доби +8°..+10°.

22 жовтня 2023 року очікується хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Вітер південно-східній сягатиметься 7-12 м/с. Температура повітря складатиме вночі +2°..+7°, вдень +12°..+17°.

23 жовтня 2023 року: хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Вітер вночі південний, вдень північно-західний сягатиме 9-14 м/ с. Температура повітря складатиме вночі +8°..+13°, вдень +13°..+18°.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.