Минулого дня на СУМЩИНІ зафіксовано 188 вибухів від рашистів: поранено людину, сьогоднішня ніч минула без обстрілів…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 20 жовтня 2023

Ніч на Сумщині минула без обстрілів.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 19 жовтня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 24 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 188 вибухів.

Обстрілів зазнали Юнаківська, Білопільська, Краснопільська, Хотінська, Великописарівська, Шалигинська, Глухівська, Середино-Будська громади.

Юнаківська громада: ворог бив з РСЗВ (8 вибухів).

Білопільська громада: здійснено обстріли з мінометів (13 вибухів), гранатометів (СПГ) (2 вибухи) та артилерії (16 вибухів).

Краснопільська громада: зафіксовано мінометні обстріли (37 вибухів) та артобстріли (19 вибухів). Унаслідок одного з артобстрілів поранено цивільну особу. Також здійснено скидання з БПЛА вибухових пристроїв типу ВОГ (6 вибухів).

Шалигинська громада: був мінометний обстріл (2 вибухи).

Великописарівська громада: здійснено мінометний обстріл (39 вибухів) та артобстріл (10 вибухів).

Хотінська громада: ворог бив з артилерії (2 вибухи).

Глухівська громада: 2 міни скинули росіяни на територію громади.

Середино-Будська громада: був гранатометний обстріл (АГС) (32 вибухи)».

Уночі БПЛА Shahed влучив по об’єкту інфраструктури в СУМАХ: працює комісія… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11023-unochi-bpla-shahed-vluchyv-po-obiektu-infrastruktury-v-sumakh-pratsiuie-komisiia

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.