Уночі БПЛА Shahed влучив по об’єкту інфраструктури в СУМАХ: працює комісія…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Безпекова ситуація станом на 8.00 19 жовтня 2023

Вночі відбулося влучання БПЛА типу Shahed по об’єкту інфраструктури в м. Суми.

Попередньо – без жертв».

У місті СУМИ ліквідовують наслідки атаки ворожого безпілотника вночі, 18 жовтня 2023 року .

На місці події з 8 години 30 хвилин працює комісія з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені та пошкоджені об'єкти нерухомого майна (жовтий мікроавтобус), повідомили в СУМСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ.

Контактний телефон: (066)5437677.

Черговий відділу «Служба 15-80»: (067)5390633.

Shahed влучив у об’єкт інфраструктури в місті на СУМЩИНІ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11022-shahed-vluchyv-po-obiektu-infrastruktury-v-misti-na-sumshchyni

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.