З Героєм СЕРГІЄМ ДОРОШЕНКОМ попрощаються 19 жовтня 2023 року в селі КОРОВИНЦІ, що в РОМЕНСЬКОМУ РАЙОНІ…

КОРОВИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА повідомила:

«Шановні жителі громади!

Завтра, 19.10.2023 року відбудеться церемонія прощання із загиблим воїном Дорошенком Сергієм Володимировичем, який мужньо боронив нашу рідну землю від російських окупантів.

Поховають Сергія на місцевому кладовищі в с.Коровинці по вулиці Київська.

Початок прощання та віддання військових почестей розпочнеться о 13:00 год.

Для вшанування пам’яті Захисника просимо створити живий коридор орієнтовно о 11.30 год. по вулиці Київська та Молодіжна до батьківської хати Героя.

Закликаємо всіх жителів Коровинської громади віддати належну шану та гідно провести в останню путь нашого захисника!»

25-річного РОМАНА ЧОБОТКА, Героя-прикордонника, який загинув на СУМЩИНІ, провели в останню путь… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11001-25-richnoho-romana-chobotka-heroia-prykordonnyka-iakyi-zahynuv-na-sumshchyni-provely-v-ostanniu-put

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.