Погода на СУМЩИНІ з 18 по 20 жовтня 2023 року: і без опадів, і з опадами…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

Погода на СУМЩИНІ з 15 по 17 жовтня 2023 року: без опадів і з опадами… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10992-pohoda-na-sumshchyni-z-15-po-17-zhovtnia-2023-roku-i-zamorozky-i-opady

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погоду на 18 жовтня 2023 року визначатиме південна периферія північної депресії. Буде мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер південно-західний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря по області складатиме вночі -2°..+3°, вдень +5..+10°, по м.Суми вночі 0°..-2°, вдень +8..+10°.

19 жовтня 2023 року: мінлива хмарність, вночі невеликий дощ, вдень без істотних опадів. Вітер західний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря вночі +1°..+6°, вдень +5°..+10°.

20 жовтня 2023 року буде хмарно, вночі місцями невеликий дощ, вдень дощ. Вітер південно-східній сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря складатиме вночі 0°..+5°, вдень +2°..+7°.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.