МИХАЙЛА ДРОБОНОГА, Героя з ЧЕРНЕЧОЇ СЛОБОДИ, що в КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ, провели в останню путь…

Дубов'язівська селищна рада повідомила:

«ВІЧНА СЛАВА ТОБІ, НАШ ГЕРОЮ! ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ НА ДОВГІ ВІКИ!

В останню путь сьогодні провели полеглого Героя, мешканця с. Чернеча Слобода ДРОБОНОГА МИХАЙЛА ОЛЕКСІЙОВИЧА...

Рідні, близькі, друзі, односельці, знайомі та просто пересічні мешканці громади віддали останню шану Воїну, який загинув, захищаючи нашу землю та кожного з нас..

Герої не вмирають! Вони живуть серед нас у спогадах, думках, пам'яті»...

Сьогодні в селі ЧЕРНЕЧА СЛОБОДА, що в Дубов'язівській громаді, прощаються з Героєм МИХАЙЛОМ ДРОБОНОГОМ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10990-sohodni-v-seli-chernecha-sloboda-shcho-v-duboviazivskii-hromadi-proshchaiutsia-z-heroiem-mykhaylom-drobonohom-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.