25-річного РОМАНА ЧОБОТКА, Героя-прикордонника, який загинув на СУМЩИНІ, провели в останню путь…

НЕДРИГАЙЛІВСЬКА ГРОМАДА повідомила:

«Сьогодні, 14 жовтня, Недригайлівська громада прощалася із героєм-захисником Романом ЧОБОТКОМ. Цьогоріч йому виповнилося лише 25 років. Роман закінчив 9 класів Самотоївської школи, що на Краснопільщині, Недригайлівське ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» та був призваний на строкову службу. Після закінчення служби підписав контракт та став на захист своєї землі.

6 жовтня у прикордонному селі Покровка на Сумщині внаслідок вогневого ураження армії рф Роман ЧОБОТОК загинув. Наша громада втратила справжнього Героя-захисника. Його мріям та життєвим планам не судилося збутися…

Представники Недригайлівської громади, побратими, друзі, односельці зібралися на подвір’ї батьків у селі Сакуниха, щоб віддати шану Герою та висловити співчуття рідним. На колінах провели у останню путь Романа, встелили дорогу живими квітами.

Герої живуть, допоки ми про них пам’ятаємо.

Вічна пам’ять і слава Герою!»

25-річний РОМАН ЧОБОТОК, старший сержант, Герой із НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10944-25-richnyi-roman-chobotok-starshyi-serzhant-heroi-iz-nedryhaylivskoyi-hromady-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.