Сьогодні в селі ЧЕРНЕЧА СЛОБОДА, що в Дубов'язівській громаді, прощаються з Героєм МИХАЙЛОМ ДРОБОНОГОМ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

5 жовтня 2023 року, мужньо виконуючи військовий обов’язок, захищаючи рідну українську землю від російських окупантів на території Донецької області загинув воїн, житель с. Чернеча Слобода Дробоног Михайло Олексійович, 1974 року народження.

Прощання з захисником (відспівування) відбувається сьогодні, 14 жовтня 2023 року об 11 годині у Соборі Різдва Пресвятої Богородиці (м. Конотоп).

Поховання Героя – на його батьківщині, у с. Чернеча Слобода, повідомили в Дубов'язівській селищній раді.

25-річний РОМАН ЧОБОТОК, старший сержант, Герой із НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10944-25-richnyi-roman-chobotok-starshyi-serzhant-heroi-iz-nedryhaylivskoyi-hromady-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.