Під час обстрілів рашистами громад СУМЩИНИ поранення отримала жінка, її доставлено до лікарні…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 12 жовтня 2023

Вночі та вранці росіяни здійснили 5 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 21 вибух.

Обстрілів зазнали Зноб-Новгородська, Середино-Будська, Дружбівська, Есманська громади.

Зноб-Новгородська громада: ворог бив зі ствольної артилерії (4 вибухи).

Середино-Будська громада: здійснено мінометний обстріл (5 вибухів). Дружбівська громада: зафіксовано 6 вибухів зі ствольної артилерії.

Есманська громада: 6 мін скинули росіяни на територію громади.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 11 жовтня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 39 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 286 вибухів.

Обстрілів зазнали Хотінська, Білопільська, Краснопільська, Великописарівська, Дружбівська, Зноб-Новгородська, Середино-Будська, Есманська, Шалигинська громади.

Дружбівська громада: здійснено обстріли з РСЗВ (21 вибух). Внаслідок одного з обстрілів поранення отримала жінка 1955р.н., яку госпіталізовано до лікувального закладу.

Зноб-Новгородська громада: ворог бив з мінометів (12 вибухів) та артилерії (4 вибухи).

Хотінська громада: зафіксовано мінометний обстріл (5 вибухів) та авіаційний обстріл з гелікоптера НАР (6 вибухів).

Середино-Будська громада: були обстріл зі ствольної артилерії (1 вибух) та міномету (18 вибухів) та обстріл дроном-камікадзе (1 вибух).

Білопільська громада: здійснено обстріл з міномету (30 вибухи), із гранатомету АГС (59 вибухів), РСЗВ (8 вибухів) та ствольної артилерії (8 вибухів)

Есманська громада: 23 міни скинули росіяни на територію громади.

Краснопільська громада: здійснено артилерійські обстріли (28 вибухів), мінометний обстріл (5 вибухів) та обстріл з ПТРК протитанкового ракетного комплексу (1 вибух) та гранатометний обстріл з АГС-17 (8 вибухів).

Шалигинська громада: був мінометний обстріл (9 вибухів) та обстріл зі ствольної артилерії (30 вибухів).

Великописарівська громада: зафіксовано гранатометний обстріл з СПГ-9 (5 вибухів) та скидання з БпЛА вибухових предметів типу ВОГ (4 вибухи)».

Під час обстрілу громади на СУМЩИНІ, рашисти поранили 13 річну дівчинку, вона, на жаль, померла… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10962-pid-chas-obstrilu-hromady-na-sumshchyni-rashysty-poranyly-14-richnu-divchynku-vona-na-zhal-pomerla

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.