До кордону із СУМЩИНОЮ прибули групи рашистських диверсантів…

Спецпідрозділи рф можуть готувати диверсії на кордоні з Україною…

Центр національного спротиву https://sprotyv.mod.gov.ua/ повідомляє, що у Бєлгородську область прибули групи диверсантів.

Їх пересування зафіксувало бєлгородське підпілля.

Припускається, що росіяни можуть вчинити провокації на кордоні із СУМЩИНОЮ…

Найбільше спроб перетину кордону рашистськими ДРГ фіксується на СУМЩИНІ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10748-naibilshe-sprob-peretynu-kordonu-rashystskymy-drh-fiksuietsia-na-sumshchyni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.