Із Героєм ВОЛОДИМИРОМ ГОДОВАНІЧЕНКОМ попрощаються в місті БУРИНЬ 6 жовтня 2023 року…

Буринська міська рада повідомила, що ГЕРОЯ ВОЛОДИМИРА ГОДОВАНІЧЕНКА відспівають у Х рамі святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, поховають – на Алеї Героїв…

Із солдатом, старшим навідником протитанкового відділення взводу вогневої підтримки аеромобільної роти аеромобільного батальйону Володимиром Миколайовичем Годованіченком Буринщина прощатиметься завтра, 6 жовтня 2023 року.

Відспівування Героя відбудеться об 11 годині 30 хвилин у Храмі святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Поховають захисника України на Алеї Героїв у середмісті Буринської громади.

Вічна слава нашому Героєві!

Схилімося доземно, проводжаючи коридором пошани Володимира Годованіченка.

ВОЛОДИМИР ГОДОВАНІЧЕНКО, Герой з БУРИНСЬКОЇ ТГ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10913-volodymyr-hodovanichenko-heroi-z-burynskoyi-th-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.