САП проситиме арешту ОЛЕКСАНДРУ ЛИСЕНКУ, міському голові СУМ, із заставою у 10 мільйонів гривень…

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) проситиме суд обрати запобіжний міському голові Сум Олександру Лисенку у вигляді арешту.

Проте таке прохання з альтернативою застави в 10 млн гривень, про це РБК-Україна повідомили в САП.

ОЛЕКСАНДРУ ЛИСЕНКУ, голові міста СУМИ, повідомили про підозру в одержанні хабара в особливо великому розмірі… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10910-oleksandru-lysenku-holovi-mista-sumy-povidomyly-pro-pidozru-v-oderzhanni-khabara-v-osoblyvo-velykomu-rozmiri

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.