Прикордонники успішно приземлили квадрокоптер окупантів…

ДПСУ рлвідомила:

«Прикордонники разом з побратимами з інших складових Сил оборони продовжують давати гідну відсіч російським окупантам.

Днями на Сумщині прикордонники вкотре знешкодили дрон-розвідник ворога. Прикордонний наряд, який ніс службу на одному із напрямків держрубежу, помітив наближення ворожого коптера.

Охоронці кордону застосували антидронову рушницю та відкрили вогонь зі стрілецької зброї.

Квадрокоптер окупантів було успішно приземлено. Скоріш за все, це був дрон, який здобував розвідувальну інформацію.

Захисники України на варті!

Слава Україні!»

Військовослужбовців, які на СУМЩИНІ знищили 4 рашистських «шахеди», відзначив командувач Об'єднаних сил Збройних Сил України СЕРГІЙ НАЄВ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10799-viiskovosluzhbovtsiv-iaki-na-sumshchyni-znyshchyly-4-rashystskykh-shakhedy-vidznachyv-komanduvach-obiednanykh-syl-zbroinykh-syl-ukrainy-serhiy-nayev

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.