ВОЛОДИМИР ГОДОВАНІЧЕНКО, Герой з БУРИНСЬКОЇ ТГ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«Скорботна звістка прийшла у Буринську громаду. На війні у районі населеного пункту Новопрокопівка Запорізької області загинув наш земляк Володимир Годованіченко.

Солдат Володимир Миколайович Годованіченко був старшим навідником протитанкового відділення взводу вогневої підтримки аеромобільної роти аеромобільного батальйону однієї із військових частин.

29 вересня 2023 року відданий військовій присязі на вірність українському народові, виявивши стійкість і мужність, Володимир загинув у результаті мінометного обстрілу.

У червні Володимирові виповнилося 42 роки.

Буринська громада висловлює щирі співчуттям рідним та близьким Героя, розділяємо ваш біль з приводу непоправної втрати.

У шані схиляємо голови перед безсмертним подвигом нашого захисника!»

У місті БУРИНЬ сьогодні попрощалися з Героєм, молодшим сержантом ОЛЕКСАНДРОМ ЯКУШЕВИМ... ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10846-u-misti-buryn-sohodni-poproshchalysia-z-heroiem-oleksandrom-yakushevym-molodshym-serzhantom-inspektorom-prykordonnoi-sluzhby-vyshchoi-katehorii-nachalnykom-zenitno-raketnoho-viddilennia-prykordonnoi-zenitno-raketnoi-zastavy-prykordonnoi-komendatury-shvydkoho-reahuvannia-dps-ukrainy

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.