ДМИТРУ ШПАКУ, Герою з міста ПУТИВЛЬ, присвоєно звання ГЕРОЯ УКРАЇНИ (посмертно)

Указом Президента України № 641/2023 путивлянину Дмитру Володимировичу Шпаку присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка».

Указ було підписано напередодні Дня захисників і захисниць України, 29 вересня 2023 року.

_«За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові постановляю:

Присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» ШПАКУ Дмитру Володимировичу – старшому солдату (посмертно)»,_ – йдеться в Указі.

ДМИТРО ШПАК, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9383-dmytro-shpak-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.