СБУ та НАБУ затримали на хабарі голову міста СУМИ та директора департаменту інфраструктури міста…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) сьогодні, 2 жовтня 2023 року, в розділі СУМЩИНА повідомляв, що сумського міського голову ОЛЕКСАНДРА ЛИСЕНКА та директора Департаменту інфраструктури Сумської міської ради ОЛЕКСАНДРА ЖУРБУ викрили під час одержання останнього траншу, а це 1,4 млн грн, за прийняття рішення про встановлення тарифу та нестворення штучних перешкод у діяльності підприємства.

ОЛЕКСАНДРА ЛИСЕНКА, міського голову СУМ, спільно НАБУ, САП та СБУ затримали на хабарі в сумі 1, 4 млн грн… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10904-oleksandra-lysenka-miskoho-holovu-sum-spilno-nabu-sap-ta-sbu-zatrymaly-na-khabari-v-sumi-1-4-mln-hrn

Як повідомив сайт https://ssu.gov.ua/, співробітники Служби безпеки України та Національного антикорупційного бюро викрили на корупції міського голову м. Суми та директора Департаменту інфраструктури міста.

Посадовці вимагали хабарі від місцевих підприємців за безперешкодне ведення бізнесу у місті.

Задокументовано, що вони «обклали даниною» місцеву компанію, яка займалася вивезенням сміття.

Фігуранти вимагали з підприємців 2 млн 130 тис. грн.

У разі відмови платити – погрожували штучними перешкодами у веденні бізнесу.

СБУ та НАБУ затримали обох фігурантів «на гарячому», у момент отримання одного із траншів неправомірної вигоди у розмірі 1,4 млн грн.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Пізніше посадовцям буде обрано запобіжний захід.

Викриття зловмисників проводили за процесуального керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Примітка: Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

БУРИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД 3 жовтня 2023 року розглядатиме справу про незаконну порубку або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу: обвинувачений ВІКТОР ЛАДУХА, голова міста БУРИНЬ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10879-burynskyy-rayonnyy-sud-3-zhovtnia-2023-roku-rozhliadatyme-spravu-pro-nezakonnu-porubku-abo-nezakonne-perevezennia-zberihannia-zbut-lisu-obvynuvachenyi-viktor-ladukha-holova-mista-buryn

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.