ОЛЕКСАНДРА ЛИСЕНКА, міського голову СУМ, спільно НАБУ, САП та СБУ затримали на хабарі в сумі 1, 4 млн грн…

НАБУ і САП спільно з СБУ викрили «на гарячому» Сумського міського голову та директора Департаменту міської ради.

Сумського міського голову ОЛЕКСАНДРА ЛИСЕНКА та директора Департаменту інфраструктури Сумської міської ради ОЛЕКСАНДРА ЖУРБУ викрили під час одержання останнього траншу, а це 1,4 млн грн, за прийняття рішення про встановлення тарифу та нестворення штучних перешкод у діяльності підприємства.

Загальна сума неправомірної вигоди складає 2 130 000 грн.

Попередня кваліфікація: ч. 4 ст. 368 КК України.

Наразі тривають першочергові слідчі дії.

Деталі згодом, повідомили в НАБУ.

Зауважимо, що ОЛЕКСАНДР ЛИСЕНКО є одним з лідерів партії ВО «БАТЬКІВЩИНА» в СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ,

3 жовтня 2023 року в місті БУРИНЬ відбудеться суд: обвинувачений ВІКТОР ЛАДУХА, голова міста БУРИНЬ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10899-3-zhovtnia-2023-roku-v-misti-buryn-vidbudetsia-sud-obvynuvachenyi-viktor-ladukha-holova-mista-buryn

ВІКТОР ЛАДУХА є головою КОНОТОПМСЬКОЇ РАЙОЙОННОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО «БАТЬКІВЩИНА».

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.