На СУМЩИНУ рашисти скидали некеровані авіаційні ракети та некеровані реактивні снаряди…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 26 вересня 2023

Вночі ворог здійснив мінометний обстріл Зноб-Новгородської громади. Зафіксовано 2 вибухи.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 25 вересня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 20 обстрілів прикордонних територі й та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 77 вибухів.

Обстрілів зазнали Есманська, Середино-Будська, Свеська, Шалигинська, Краснопільська, Білопільська, Миропільська, Великописарівська громади.

Есманська громада: росіяни вдарили з мінометів (5 вибухів).

Середино-Будська громада: здійснено мінометний обстріл (19 вибухів).

Білопільська громада: 11 мін скинув ворог на територію громади.

Краснопільська громада: росіяни скинули ВОГ з БПЛА (1 вибух) та дрони FPV камікадзе (7 вибухів). Також був мінометний обстріл (6 вибухів).

Свеська громада: здійснено мінометний обстріл (2 вибухи).

Великописарівська громада: здійснено скидання з гелікоптера НУРС (6 вибухів) та НАР (6 вибухів). Крім того, ворог вдарив з артилерії (6 вибухів) та мінометів (5 вибухів).

Шалигинська громада: були артилерійські обстріли (3 вибухи).

Миропільська громада: зафіксовано мінометний обстріл (2 вибухи).

По території СУМЩИНИ рашисти гатили некерованими авіаційними ракетами… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10859-po-terytorii-sumshchyny-rashysty-hatyly-nekerovanymy-aviatsiinymy-raketamy

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.