По території СУМЩИНИ рашисти гатили некерованими авіаційними ракетами…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 25 вересня 2023

Вночі росіяни здійснили обстріл Середино-Будської громади. Зафіксовано 10 вибухів з міномету.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 24 вересня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 15 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 77 вибухів. Обстрілів зазнали Білопільська, Хотінська, Краснопільська, Миропільська, Середино-Будська, Новослобідська громади.

Хотінська громада: здійснено пуск НАР з гелікоптера (4 вибухи) та мінометні обстріли (13 вибухів) та артобстріли (18 вибухів).

Білопільська громада: зафіксовано пуск НАР з гелікоптера (3 вибухи).

Краснопільська громада: росіяни вдарили з артилерії (6 вибухів) та мінометів (14 вибухів).

Середино-Будська громада: були мінометні обстріли (14 вибухів).

Миропільська громада: зафіксовано дрон камікадзе (1 вибух).

Новослобідська громада: ворог здійснив обстріл з АГС (4 вибухи).

Сьогодні вночі та зранку рашисти з мінометів обстріляли дві громади на СУМЩИНІ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10856-sohodnv-anochi-ta-zranek-rashysty-z-minomktiv-obstrilialy-dvi-hromady-na-sumshchyni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.