Сьогодні під час обстрілів рашистами СУМЩИНИ загинув чоловік…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 23 вересня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 21 обстріл прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 101 вибух.

Обстрілів зазнали Краснопільська, Хотінська, Білопільська, Юнаківська, Миколаївська, Великописарівська, Середино-Будська, Есманська, Шалигинська громади.

Великописарівська громада: ворог бив з міномету (6 вибухів) та артилерії (5 вибухів).

Юнаківська громада: здійснено артилерійські обстріли (8 вибухів). Внаслідок одного з обстрілів загинув місцевий мешканець.

Краснопільська громада: зафіксовано мінометні обстріли (36 вибухів) та артобстріл (3 вибухи).

Хотінська громада: ворожий БпЛА здійснив скидання ВОГ (1 вибух). Також був обстріл з мінометів (8 вибухів).

Миколаївська громада: 8 мін скинули росіяни на територію громади.

Середино-Будська громада: був мінометний обстріл (4 вибухи).

Есманська: здійснено мінометний обстріл (10 вибухів).

Білопільська громада: зафіксовано обстріли з СПГ (6 вибухів) та мінометів (3 вибухи).

Шалигинська громада: був мінометний обстріл (5 вибухів).

У КОНОТОПСЬКІЙ ГРОМАДІ – ДЕНЬ ЖАЛОБИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10854-u-konotopskiy-hromadi-den-zhaloby

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.