У ПОПІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ, що в Конотопському районі, створюють унікальний центр реабілітації захисників і захисниць України…

Під час робочої поїздки в Конотопський район начальник Сумської обласної адміністрації Володимир Артюх оглянув будівлю, яку сьогодні реконструюють під центр реабілітації ветеранів ЗСУ.

Як розповів голова Попівської громади Анатолій Боярчук, ще до повномасштабного вторгнення це приміщення переведено на баланс громади.

Важливим фактором є те, що будівля розташована на території екологічної зони – ландшафтного парку «Сеймський».

«Українці незламні і впевнено йдуть до Перемоги, яка настане неодмінно. На війні значна кількість військових отримують поранення різного ступеня тяжкості. Звичайно, їм надається медична допомога та лікування у військових госпіталях та спеціалізованих медичних закладах, але дуже важливе значення має також і наступне фізичне та психологічне відновлення. Питання реабілітації українських захисників зараз є одним із ключових. Згідно з Програмою Президента України Володимира Зеленського, в Сумській області буде кілька реабілітаційних центрів. І зараз ми розглядаємо різні варіанти для створення найкращих умов, щоби наші захисники і захисниці змогли відновитися, отримати медичні послуги найвищої якості», – зауважив Володимир Артюх.

Наразі частина будівлі вже відремонтована. Облаштовані кімнати для психологічної реабілітації, санітарні кімнати.

Ремонтні роботи продовжуються, зокрема, ремонтуються кімнати для відвідувачів.

Приміщення опалюються, є власна дров’яна котельня.

Є також приміщення з прекрасною акустикою під сучасний кінотеатр, буде 5D. Планується будівництво басейну.

«Реабілітаційний центр, який ми плануємо створити, буде сучасним та унікальним щодо надання широкого спектру висококваліфікованої медичної та психологічної допомоги. Наші військові зможуть проходити відновлення за європейськими стандартами реабілітації», – підкреслив Володимир Артюх, повідомила СУМСЬКА ОВА..

Сьогодні вночі рашисти з міномета обстріляли громаду на СУМЩИНІ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10849-sohodni-vnochi-rashysty-z-hranatometa-obstrilialy-hromadu-na-sumshchyni

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.