Сьогодні рашисти обстріляли БУРИНСЬКУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ…

Як повідомила СУМСЬКА ОВА, обстрілів зазнали Юнаківська, Миропільська, Краснопільська, Хотінська, Білопільська, Великописарівська, Свеська, Буринська, Путивльська, Зноб-Новгородська громади:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 22 вересня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 17 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 75 вибухів. Обстрілів зазнали Юнаківська, Миропільська, Краснопільська, Хотінська, Білопільська, Великописарівська, Свеська, Буринська, Путивльська, Зноб-Новгородська громади.

Юнаківська громада: здійснено ворожу атаку БпЛА типу FPV (1 вибух).

Великописарівська громада: росіяни здійснили артилерійський обстріл (5 вибухів) та мінометний обстріл (6 вибухів). Крім того, здійснено ворожу атаку БпЛА типу камікадзе (3 вибухи).

Краснопільська громада: були мінометні обстріли (22 вибухи) та обстріл з артилерії (1 вибух).

Миропільська громада: зафіксовано мінометні обстріли (12 вибухів).

Білопільська громада: міни скинув ворог на територію громади.

Свеська громада: здійснено артилерійський обстріл (2 вибухів).

Путивльська громада: був артилерійський обстріл (3 вибухи).

Зноб-Новгородська громада: ворог бив з мінометів (6 вибухів).

Буринська громада: був артилерійський обстріл (4 вибухи).

Хотінська громада: зафіксовано артилерійський обстріл (6 вибухів)».

У місті БУРИНЬ сьогодні попрощалися з Героєм ОЛЕКСАНДРОМ ЯКУШЕВИМ, молодшим сержантом, інспектором прикордонної служби вищої категорії-начальником зенітно-ракетного відділення прикордонної зенітно-ракетної застави прикордонної комендатури швидкого реагування ДПС України… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10846-u-misti-buryn-sohodni-poproshchalysia-z-heroiem-oleksandrom-yakushevym-molodshym-serzhantom-inspektorom-prykordonnoi-sluzhby-vyshchoi-katehorii-nachalnykom-zenitno-raketnoho-viddilennia-prykordonnoi-zenitno-raketnoi-zastavy-prykordonnoi-komendatury-shvydkoho-reahuvannia-dps-ukrainy

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.