ОЛЕКСАНДР ЯКУШЕВ, Герой із міста БУРИНЬ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

19 вересня 2023 року в районі с.Першотравневе, Ізюмського району Харківської області виконуючи бойове завдання загинув наш земляк військовослужбовець 15 мобільного прикордонного загону Державної прикордонної служби України ЯКУШЕВ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ.

ОЛЕКСАНДР ЯКУШЕВ – молодший сержант, інспектор прикордонної служби вищої категорії, начальник зенітно-ракетного відділення прикордонної зенітно-ракетної застави прикордонної комендатури швидкого реагування Державної прикордонної служби України.

У БУРИНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ попрощалися з Героєм РУСЛАНОМ ШТАНЬКОМ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10827-u-burynskiy-terytorialniy-hromadi-poproshchalysia-z-heroiem-ruslanom-shtankom

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.