На територію СУМЩИНИ рашисти з гелікоптерів скидали некеровані авіаційні ракети, гатали з різних видів зброї: чоловік загинув, є поранені жителі…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 18 вересня 2023

Вночі росіяни здійснили обстріл з артилерії Краснопільської громади. Зафіксовано 3 вибухи.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 17 вересня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 34 обстріли прикордоння. Зафіксовано 179 вибухів. Обстрілів зазнали Краснопільська, Новослобідська, Білопільська, Хотінська, Великописарівська, Юнаківська, Есманська, Ворожбянська, Зноб-Новгородська громади.

Краснопільська громада: ворог бив з артилерії (15 вибухів) та мінометів (49 вибухів). Крім того, з території рф з гелікоптера здійснено пуск 4-х ракет (типу – НАР).

Новослобідська громада: з території рф з гелікоптера здійснено пуск 1 ракети (типу – НАР).

Білопільська громада: з гелікоптера здійснено пуск 6 ракет (типу – НАР) та обстріл з артилерії (11 вибухів).

Хотінська громада: з території рф з гелікоптера здійснено пуск 6 ракет (типу -НАР). Також ворог бив з артилерії (10 вибухів).

Великописарівська громада: зафіксовано артилерійський обстріл (18 вибухів). Внаслідок одного з обстрілів один житель громади загинув, ще один мирний житель був поранений. Його було госпіталізовано до медичного закладу. Крім того, з території рф з літака здійснено пуск 6 ракет (типу – НУРС).

Юнаківська громада: 29 мін скинули росіяни на територію громади.

Есманська громада: зафіксована атака ворожого дрону-камікадзе «FPV».

Ворожбянська громада: здійснено артилерійський обстріл (9 вибухів). Під час обстрілу поранення отримав місцевий житель.

Зноб-Новгородська громада: був мінометний обстріл (7 вибухів) та артобстріл (7 вибухів)».

Сьогодні рашисти обстріляли місто на СУМЩИНІ: поранено троє жителів, пошкоджені житлові будинки, магазини, адміністративна будівля підприємства, газогін, лінії електромереж, лінії мережі інтернет SITV… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10822-sohodni-rashysty-obstrilialy-misto-na-sumshchyni-poraneno-troie-zhyteliv-poshkodzheni-zhytlovi-budynky-mahazyny-administratyvna-budivlia-pidpryiemstva-hazohin-linii-elektromerezh-linii-merezhi-internet-sitv

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.