Поліцейські документують наслідки ворожих обстрілів: минулої доби рашисти нанесли 233 удари по СУМЩИНІ…

Упродовж минулої доби російські війська обстрілювали територію області. Загалом зафіксовано 233 удари.

У результаті атак пошкоджено три приватні будинки, сільгосптехніку, склад запчастин, дерев’яну кухню, ангар фермерського господарства, гараж, автомобіль та мотоцикл.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Сьогодні вночі та вранці рашисти обстріляли 4 територіальні громади на СУМЩИНІ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10816-sohodni-vnochi-ta-vrantsi-rashysty-obstrilialy-4-terytorialni-hromady-na-sumshchyni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.