На Сумщині поліцейські документують наслідки ворожих обстрілів: за минулу добу зафіксовано 107 ударів…

Упродовж минулої доби російські війська обстрілювали територію області.

Загалом зафіксовано 107 ударів.

У результаті атак пошкоджено сім приватних житлових будинків, три господарчі споруди та гараж.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Під час обстрілів рашистами териорії СУМЩИНИ згоріли два приватних будинки… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10810-pid-chas-obstriliv-rashystamy-teryorii-sumshchyny-zhorily-dva-pryvatnykh-budynky

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.