Конотопці у п`ятницю, 15 вересня 2023 року, проведуть в останню путь Героїі-захисників ОЛЕКСАНДРА ПЕЛЮТУ та ОЛЕКСАНДРА ПРОРОКА…

КОНОТОПСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«У п`ятницю, 15 вересня, в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбудеться прощання із загиблими у російсько-українській війні військовослужбовцями - Олександром ПЕЛЮТОЮ та Олександром ПРОРОКОМ.

Час прощання 12:00 год.

Помічник гранатометника відділення взводу спеціального призначення роти спеціального призначення (на бронетранспортерах) батальйону спеціального призначення солдат ПЕЛЮТА Олександр Олександрович загинув під час виконання бойових завдань із забезпечення відсічі збройної агресії росії на Луганщині.

Поховають Олександра у селі Підлипному.

Навідник аеромобільного відділення аеромобільного взводу аеромобільної роти аеромобільного батальйону солдат ПРОРОК Олександр Миколайович загинув під час ведення бойових дій в результаті мінометного обстрілу з боку противника на території Запорізької області.

Попрощатися із Захисником рідні та близькі Олександра можуть також за колишньою адресою проживання загиблого: Дмитра Вишневецького, 77 (район КВРЗ) з 10:00 год.

Вічна Пам'ять і Вічна Слава Героям!»

Жахлива війна забирає найкращих синів України: серед них – РУСЛАН ШТАНЬКО з БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10797-zhakhlyva-viina-zabyraie-naikrashchykh-syniv-ukrainy-sered-nykh-ruslan-shtanko-z-burynskoyi-terytorialnoyi-hromady

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.