Жахлива війна забирає найкращих синів України: серед них – РУСЛАН ШТАНЬКО з БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ…

Червонослобідський ліцей Буринської міської ради повідомив:

«Жахлива війна забирає найкращих синів України. На жаль, знову сумна звістка для нашого закладу - загинув наш випускник Руслан Штанько (31.03.1993 р.н.).

Чесний, порядний, відповідальний, товариський - таким він залишиться у нашій пам’яті!

Руслан відстоював свободу нашої держави, боровся за честь, мир і спокій рідного народу.

10 вересня 2023 року Руслан Штанько, старший бойовий медик, молодший сержант ( позивний "Док") загинув біля Новопрокопівки Запорізької області.

Колектив ліцею висловлює щирі співчуття рідним і близьким, друзям та побратимам!

Царство небесне, світла і вічна пам'ять Герою, який доєднався до лав небесного війська!

Спочивай з Богом, наш Захиснику».

30-річний РУСЛАН ШТАНЬКО, старший бойовий медик, Герой із БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10793-30-richnyi-ruslan-shtanko-starshyi-boiovyi-medyk-heroi-iz-burynskoyi-terytorialnoyi-hromady-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.