У громаді на СУМЩИНІ під час атаки рашистським БпЛа «Шахед» вогнем знищено ущент магазин…

За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, 13 вересня 2023 року близько 21:30 окупанти, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, атакували, за попередніми даними, БпЛа типу «Шахед» Юнаківську громаду Сумської області.

Унаслідок атаки ворога вогнем знищено вщент місцевий магазин.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки обстрілів. Досудове розслідування здійснюється слідчими Управління Служби безпеки України в Сумській області.

На СУМЩИНІ сьогодні рашистські безпілотники влучили у продуктову крамницю та в непрацюючу лазню… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10790-na-sumshchyni-sohodni-rashystski-bezpilotnyky-vluchyly-u-produktovu-kramnytsiu-ta-v-lazniu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.