ОЛЕКСІЯ БИРДІНА, старшого солдата, Героя із міста БУРИНЬ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ, поховають 14 вересня 2023 року…

Про це повідомила сторінка «Саша Та Ілона Ігнатенко» в Фейсбуці:

«Друзі, нашого Льошку, Героя, друга, товариша завтра 14 вересня о 9.00 рідні будуть забирати з лікарні.

Закликаю всіх, хто знав його та поважав - зустріти нашого Героя, маршрутом від лікарні до його будинку на вулиці Зарічній.

Батюшка буде о 12.00.

Приблизно о 12.20 церемонія рушить по вулиці Зарічній в сторону пров. Горького повз приватбанк, а далі на Першотравневу в сторону військомату.

Живий коридор будемо строїти до моста (що на Захватівку веде).

Велике прохання самоорганізуватися, бо я завтра буду біля Льошиних близьких».

ОЛЕКСІЙ БИРДІН, старший солдат, Герой із міста БУРИНЬ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10755-oleksiy-byrdin-starshyi-soldat-heroi-iz-buryni-zaeynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.