Про графіки погодинних відключень електроенергії на СУМЩИНІ…

АТ «Сумиобленерго» повідомило:

«Шановні споживачі електричної енергії в Сумській області!

У зв’язку з запитами від громадян і представників ЗМІ, повідомляємо: графіки погодинних відключень (далі – ГПВ), які Ви бачите на сайті АТ «Сумиобленерго», опубліковані не сьогодні – вони розробляються та актуалізуються щороку.

Ця процедура здійснювалася і до повномасштабного вторгнення рф.

ГПВ вводяться в тому випадку, коли в енергосистемі України виникає дефіцит і необхідне розвантаження мереж, щоб уникнути аварійних ситуацій. Наразі вказівок про введення їх в дію на території Сумської області від НЕК «Укренерго» немає. Якщо такі будуть – ми обов’язково завчасно повідомимо про це населення!

АТ «Сумиобленерго» наразі не отримувало граничні ліміти споживання електричної енергії від НЕК «Укренерго».

Ознайомитися з графіками погодинних відключень, а також планових і аварійних, Ви можете на сайті АТ «Сумиобленерго» в розділі відключення!

Щоб уникнути навантаження на електромережі та запобігти аварійним ситуаціям, будь ласка, дотримуйтеся правил раціонального користування електроенергією.

У години пікових навантажень (з 8 до 11 та з 17 до 22) варто зменшити використання енергоємних приладів. При нагоді, пральні та посудомийні машини вмикайте на ніч, вимикайте світло в кімнаті, де нікого немає, і не залишайте ввімкненими в мережу прилади, які не використовуються.

Команда енергетиків постійно працює над тим, щоб усі мешканці Сумщини були зі світлом!»

Територію СУМЩИНИ рашисти атакували безпілотниками та гатили з різних видів озброєння: є поранений та пошкодження приватнх домоволодінь … ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10775-terytoriiu-sumshchyny-rashysty-atakuvaly-bezpilotnykamy-ta-hatyly-z-riznykh-vydiv-okhbroiennia-ie-poranenyi-ta-poshkodennia-pryvatnkh-domovolodin

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.