Територію СУМЩИНИ рашисти атакували безпілотниками та гатили з різних видів озброєння: є поранений та пошкодження приватнх домоволодінь…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 12 вересня 2023

Вночі ворог здійснив 2 обстріли Зноб-Новгородської громади. Зафіксовано 10 вибухів.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 11 вересня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 25 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 122 вибухи. Обстрілів зазнали Краснопільська, Юнаківська, Хотінська, Великописарівська, Есманська, Білопільська, Зноб-Новгородська, Середино-Будська, Путивльська, Миколаївська громади.

Краснопільська громада: території рф здійснено мінометні обстріли (28 вибухів) та артобстріл (4 вибухи). Також здійснено БПЛА-камікадзе та ворожим «FPV-дроном».

Юнаківська громада: ворог бив з мінометів (4 вибухи).

Хотінська громада: здійснено обстріли з міномету (20 вибухів) і танка (5 вибухів), АГС (10 вибухів) та артилерії (8 вибухів).

Великописарівська громада: 8 мін скинули росіяни на територію громади та здійснили 5 вибухів з артилерії. В результаті артобстрілу пошкоджено 1 приватне домоволодіння.

Зноб-Новгородська громада: зафіксовано 6 вибухів з міномету. Також з території рф було 10 вибухів з РСЗВ. В результаті обстрілу отримав контузію та забої місцевий мешканець. Також пошкоджено 1 приватний будинок.

Миколаївська сільська громада: були 4 вибухи з міномету.

Путивльська громада: здійснено 7 вибухів з міномету.

Середино-Будська громада: ворог бив з артилерії (6 вибухів).

Білопільська громада: здійснено скидання ВОГ з FPV-дрону, нараховано 2 вибухи.

Есманська громада: з території рф зафіксовано мінометний обстріл (3 вибухи).

ВОЛОДИМИР ГЛУПАК, Герой-захисник із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10774-volodymyr-hlupak-heroi-zakhysnyk-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.