ВОЛОДИМИР ГЛУПАК, Герой-захисник із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

ЛИПОВОДОЛИНСЬКА ГРОМАДА повідомила:

«Сумна звістка знову долетіла до нашої громади!

Внаслідок ворожого артилерійського обстрілу в районі н. п. Новомайорське Донецької області, отримавши поранення несумісні з життям, загинув молодий боєць з с-ща Суха Грунь - Глупак Володимир Олександрович, 1995 року народження. Був призваний на службу в березні 2022 року.

Вічна тобі пам'ять, Героє!

Наш біль і сум невимовні.

Співчуття усім, хто знав Володимира.

12 вересня о 10.00 в смт Липова Долина біля памʼятного знаку відбудеться церемонія прощання із загиблим військовослужбовцем Володимиром Глупаком.

Вшануймо належним чином памʼять нашого захисника, провівши Героя в останню путь.

Володимир Глупак загинув внаслідок ворожого артилерійського обстрілу в районі н. п. Новомайорське Донецької області. Наш земляк із с-ща Суха Грунь, 1995 року народження, був призваний на службу в березні 2022 року.

Вічна тобі пам'ять, Героє!»

МИКОЛА ПІДГОРНИЙ, старший стрілець-оператор взводу морської піхоти, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10773-mykola-pidhornyy-starshyi-strilets-operator-vzvodu-morskoi-pikhoty-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.