МИКОЛА ПІДГОРНИЙ, старший стрілець-оператор взводу морської піхоти, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

ПОПІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА повідомила:

«На війні героїчно загинув наш земляк, старший стрілець-оператор взводу морської піхоти Підгорний Микола Володимирович, житель села Попівка.

Микола Володимирович народився 26 лютого 1983 року. Закінчив Попівську школу, відслужив у армії, працював трактористом. Любив життя. У січні 2023 року став на захист України.

Життя Героя-Захисника обірвалося 6 вересня в зоні виконання бойових завдань у Донецькій області. Він до останнього подиху разом з побратимами боровся за свободу і незалежність нашої держави, захищаючи усіх нас від рашистських окупантів.

Висловлюємо щирі співчуття матері, сину, сестрі, рідним та близьким, друзям та побратимам. Це велика втрата для кожного, хто знав, любив та поважав Миколу Володимировича. Нехай Господь допомагає перенести цей важкий біль втрати близької людини.

12 вересня 2023 року відбудеться церемонія прощання з загиблим захисником:

орієнтовно о 12.00 - відспівування у Соборі Різдва Пресвятої Богородиці (м.Конотоп);

12.50 - формування живого коридору в с.Попівка: від в'їзду до села до 1 провулку вул.Квітневої;

13.10 – формування живого коридору від батьківської хати до кладовища;

13.30 - поховання нашого земляка на сільському кладовищі по вул. Карічин Хутір в с.Попівка.

Вічна пам'ять і вічна слава Герою!»

Сьогодні в СУМАХ – ДЕНЬ ЖАЛОБИ…ЧИТАТИ ТУТ: ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10772-sohodni-v-sumakh-den-zhaloby

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.