По території СУМЩИНИ рашисти наносили авіаудари з літаків та гелікоптерів…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 11 вересня 2023

Вночі та вранці росіяни здійснили 4 обстріли прикордоння. Зафіксовано 20 вибухів. Хотінська громада: внаслідок влучання ворожого БПЛА, пошкоджено навчальний заклад. Також росіяни били з мінометів (5 вибухів).

Зноб-Новгородська громада: здійснено обстріл з РСЗВ - 10 вибухів.

Дружбівська громада: 4 міни скинув ворог на територію громади.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 10 вересня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 24 вибухи прикордоння. Зафіксовано 123 вибухи. Обстрілів зазнали Есманська, Хотінська, Новослобідська, Зноб-Новгородська, Краснопільська, Великописарівська, Білопільська, Шалигинська, Юнаківська громади.

Есманська громада: ворог бив з міномету (5 вибухів).

Хотінська громада: здійснено мінометний обстріл (26 вибухів). Також з території рф були авіаудари з літаків та гелікоптерів (13 ракет) та 12 НАР.

Новослобідська громада: був мінометний обстріл (1 вибух). Пошкоджено вишку мобільного зв'язку.

Зноб-Новгородська громада: 7 мін скинули росіяни на територію громади. Краснопільська громада: зафіксовано обстріли з мінометів (11 вибухів) та артилерії (3 вибухи).

Білопільська громада: здійснено мінометні обстріли (13 вибухів).

Великописарівська громада: росіяни вдарили з артилерії (13 вибухів) та мінометів (12 вибухів).

Шалигинська громада: 6 мін скинув ворог на територію громади.

Юнаківська громада: здійснено мінометний обстріл (1 вибух)».

ГЕРОЯ ВОЛОДИМИРА ЧУПАХІНА ЗЕМЛЯКИ НА КОЛІНАХ ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ПУТЬ У МІСТІ ПУТИВЛЬ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10761-heroya-volodymyra-chupakhina-zemlyaky-na-kolinakh-provely-v-ostannyu-put-u-misti-putyvl

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.