Під час обстрілів території СУМЩИНИ рашисти поранили двох мирних жителів…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 9 вересня 2023

Вночі та вранці росіяни здійснили 5 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 37 вибухів. Обстрілів зазнали Новослобідська. Хотінська, Великописарівська громади.

Новослобідська громада: ворог бив з мінометів (3 вибухи).

Хотінська громада: з території рф здійснено мінометний обстріл (16 вибухів).

Великописарівська громада: зафіксовано 2 обстріли з АГС (18 вибухів)

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 8 вересня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 15 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 61 вибух. Обстрілів зазнали Середино-Будська, Великописарівська, Есманська, Хотінська, Юнаківська, Білопільська, Краснопільська громади.

Середино-Будська громада: ворог бив з мінометів (8 вибухів). Внаслідок одного з обстрілів пошкоджено 2 приватних домоволодіння.

Великописарівська громада: з території рф здійснено артилерійський обстріл (5 вибухів). В результаті обстрілу пошкоджено 1 приватне домоволодіння. Також був 1 вибух БпЛА (дрон-камікадзе).

Есманська громада: 5 мін скинули росіяни на територію громади.

Хотінська громада: здійснено мінометний обстріл (26 вибухів). В результаті одного з обстрілів отримав тілесні ушкодження мирний житель. Також пошкоджено приміщення будинку культури.

Білопільська громада: був обстріл зі ствольної артилерії (3 вибухи). В результаті обстрілу поранено цивільну особу, яку госпіталізовано до медичного закладу. Також був 1 вибух з міномету.

Краснопільська громада: з території рф здійснено мінометні обстріли (8 вибухів), в результаті обстрілу пошкоджено 1 приватне домоволодіння.

Юнаківська громада: зафіксовано мінометний обстріл (8 вибухів)».

У лікарні померла жителька СУМ, яка отримала травми під час шаленого обстрілу рашистами міста… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10752-u-likarni-pomerla-zhytelka-sum-iaka-otrymala-travmy-pid-chas-shalenoho-obstrilu-rashystamy-mista

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.