Найбільше спроб перетину кордону рашистськими ДРГ фіксується на СУМЩИНІ…

Найбільша кількість спроб застосування ворожих ДРГ фіксується на Сумщині…

Про це повідомила Держприкордонслужба.

Ворог намагається використати диверсійно-розвідувальні групи (ДРГ), які пробують зайти на територію України, найбільшу кількість спроб фіксують у Сумській області, зауважив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

СБУ по «гарячих слідах» затримала жінку, яка коригувала ворожі удари по місту СУМИ 7 вересня 2023 року… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10747-sbu-po-hariachykh-slidakh-zatrymala-zhinku-iaka-koryhuvala-vorozhi-udary-po-mistu-sumy-7-veresnia-2023-roku

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.