У місті СУМИ сьогодні вранці рашисти завдали ракетний удар по житловому сектору: за попередніми даними 3 жителів поранено, пошкоджено щонайменше 20 будинків, один з яких знищено вщент, та 8 автомобілів…

Відділ комунікації поліції Сумської області повідомив:

«Війська рф завдали удар по житловому сектору міста Суми: поліція працює на місці події…

За попередніми даними 3 осіб поранено, пошкоджено щонайменше 20 будинків та 8 автомобілів.

З-під завалів врятовано літнє подружжя, на щастя, обійшлось без жертв.

Сьогодні, близько 05:30 ранку, окупанти нанесли ракетний удар по обласному центру.

Внаслідок влучання троє осіб поранено, двох з яких вдалось врятувати з-під завалів. Пошкоджено щонайменше 8 транспортних засобів та 20 домоволодінь, один з житлових будинків зруйновано вщент.

На місці події працюють поліцейські, рятівники та медики, триває ліквідація наслідків обстрілу. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

Сьогодні рашисти нанесли нищівний удар по житловому сектору міста СУМИ: є постраждалі жителі (відео) ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/10745-sohodni-rashysty-nanesly-nyshchivnyi-udar-po-zhytlovomu-sektoru-mista-sumy-ie-postrazhdali-zhyteli-video

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.