Сьогодні відкрито понтонний міст через річку СЕЙМ, який повністю зруйнували рашисти, тікаючи з території СУМЩИНИ…

Про це повідомив голова міста Путивль КОСТЯНТИН ГАВРИЛЬЧУК:

«Сьогодні вагома подія, як для Путивльщини, так і для всієї півночі Сумщини. Відбулося відкриття понтонного мосту через р.Сейм, який під час відходу з нашої території орки зруйнували.

Це надає можливість розвантажити місто від руху автомобілів, частково забезпечить транспортний зв’язок Зінівського старостату з містом.

Рух буде дозволено не всьому транспорту. Для великовагових і великогабаритних транспортних засобів будуть встановлені обмеження по вазі, про що буде повідомлено додатково.

На відкритті був присутній губернатор області. Володимир Миколайович з візитом заїхав до нашої громади. Мова йшла про стан об’їзної дороги.

Ремонт міських вулиць Героїв Путивльщини, Двохрамна та пр-т Іоанна Путивльського, як проєкт, відібрано відповідною обласною комісією.

Вдячний Володимиру Миколайовичу та команді, що дослухалися до потреби громади, адже через нас їде весь вантажний транспорт дорогами, які для цього не призначені.

Вдячний міським депутатам, які підтримали рішення співфінансування зазначеного проєкту.

Планується завершити роботи до кінця жовтня – початку листопада 2023 року.

Разом до перемоги».

Два мости на СУМЩИНІ, які зруйнували росіяни, в нинішньому році не будуть відремонтовані… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8624-mosti-cherez-richku-sejm-ta-richku-vorskla-v-ninishnomu-rotsi-ne-budut-vidremontovani

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.