Боротьба з корупцією на СУМЩИНІ: сьогодні відбуваються понад 60 обшуків у посадовців щодо вчинення корупційних злочинів…

Власні джерела Суспільного https://suspilne.media/ повідомляють, що сьогодні, 6 вересня 2023 року, на території Сумської області департамент стратегічних розслідувань МВС проводить обшуки у працівників ОКАП «Сумиоблагроліс», зокрема у керівництва, у службових осіб його дочірніх підприємств, суб'єктів господарювання та в адвоката.

«Зараз на території Сумської області проводяться певні процесуальні заходи, це все що можу вам зараз сказати», – повідомила представниця пресслужби управління стратегічних розслідувань МВС Наталія Калиновська, пише Суспільне.

Згідно із даними сайту ОКАП «Сумиоблагроліс», його керівником є Олександр Будник, депутат Сумської обласної ради від ПП «Опозиційна платформа – за життя».

У СУМСЬКОМУ АПЕЛЯЦІЙНОМУ СУДІ роглядатимуться справи щодо відсторонення ВІКТОРА ЛАДУХИ, міського голови БУРИНІ, з посади та обрання йому запобіжного заходу… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10584-u-sumskomu-apelyatsiynomu-sudi-rohliadatymutsia-spravy-shchodo-vidstoronennia-viktora-ladukhy-miskoho-holovy-buryni-z-posady-ta-obrannia-iomu-zapobizhnoho-zakhodu

«Дійсно я прийшов до обласної ради й зустрів тут слідчого, який повинен був, згідно з рішенням суду, провести слідчі дії. Я це поручив нашому юристу. Слідчі дії вони провели й пішли», – розповів Суспільному голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

Як повідомила Суспільному речниця обласної прокуратури Наталя Науменко, в рамках одного об'єднаного кримінального провадження за вчинення корупційних злочинів в області наразі проходить понад 60 обшуків.

На 8 вересня 2023 року призначено судовий розгляд кримінальної справи щодо підозри в колабораційній діяльності чиновників БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10667-na-8-veresnia-2023-roku-pryznacheno-sudovyi-rozhliad-kryminalnoi-spravy-shchodo-pidozry-v-kolaboratsiinii-diialnosti-chynovnykiv-burynskoyi-miskoyi-rady

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.