Сьогодні в КОНОТОПСЬКІЙ ГРОМАДІ – ДЕНЬ ЖАЛОБИ…

КОНОТОПСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«Шановні мешканці Конотопської громади!

З метою позбавлення наслідків колоніального радянського минулого, відповідно до розпорядження міського голови від 05.09.2022 № 196-ОД, 6 вересня оголошено Днем жалоби в Конотопській міській територіальній громаді.

6 вересня щорічно:

забезпечити приспущення Державного Прапора України на головному флагштоці міста по пр.Миру, на будівлях і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Конотопської МТГ;

відмінити у День жалоби проведення будь-яких розважально-концертних заходів, трансляцію в місцевих медіа розважальних радіо- та телепередач.

Просимо конотопців у День жалоби належно вшанувати память загиблих мирних мешканців під час трагічних подій 4,5,6 вересня 1943 року, повязаних з терористичними діями загарбницької червоної армії під командуванням і.сталіна у дні відступу окупаційних гітлерівських військ з території міста Конотопа.

Вічна і Світла пам`ять загиблим!»

Під час авіаудару та обстрілів території СУМЩИНИ рашисти пошкодили ліцей, господарське приміщення, трактори, автомобілі, приватне домоволодіння… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10729-pid-chas-aviaudaru-ta-obstriliv-terytorii-sumshchyny-rashysty-poshkodyly-litsei-hospodarske-prymishchennia-traktory-avtomobili-pryvatne-domovolodinnia

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.