Під час авіаудару та обстрілів території СУМЩИНИ рашисти пошкодили ліцей, господарське приміщення, трактори, автомобілі, приватне домоволодіння...

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 6 вересня 2023

Вночі та вранці росіяни здійснили 7 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 50 вибухів.

Обстрілів зазнали Краснопільська, Шалигинська, Середино-Будська громади.

Шалигинська громада: ворог бив з мінометів (24 вибухи).

Краснопільська громада: здійснено обстріли з АГС (7 вибухів) та мінометів (6 вибухів).

Середино-Будська громада: росіяни вдарили по території громади зі ствольної артилерії (7 вибухів) та мінометів (6 вибухів).

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 5 вересня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 30 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 192 вибухи.

Обстрілів зазнали Краснопільська, Хотінська, Великописарівська, Есманська, Миропільська, Шалигинська, Білопільська, Зноб-Новгородська, Середино-Будська громади.

Краснопільська громада: були обстріли з мінометів (12 вибухів), артилерії (23 вибухи) та АГС (15 вибухів).

Хотінська громада: здійснено мінометні обстріли (19 вибухів) та скидання 2 ВОГ з ворожого БпЛА. А також росіяни вдарили з артилерії (САУ) (11 вибухів).

Шалигинська громада: ворог бив з мінометів (4 вибухи) та артилерії (3 вибухи).

Великописарівська громада: 38 мін скинули росіяни на територію громади. Також зафіксовано артобстріли (22 вибухи) та СПГ (4 вибухи). В результаті одного з артобстрілів пошкоджено 1 господарське приміщення, а іншого артобстрілу пошкоджено приміщення ліцею, нежитлові приміщення, 2 трактори, 2 автомобілі та одне приватне домоволодіння.

Есманська громада: був авіаудар (НАР), 4 ракети.

Миропільська громада: здійснено 5 вибухів з міномету.

Білопільська громада: були обстріли з танку (19 вибухів).

Зноб-Новгородська громада: зафіксовано 3 вибухи з артилерії та 4 вибухи з мінометів.

Середино-Будська громада: росіяни вдарили з мінометів (2 вибухи)».

Під час обстрілів рашистами території СУМЩИНИ поранено цивільну людину, пошкоджено приватні будинки, гаражі, товарний вагон на залізничній станції, контактні мережі залізничних колій, лінію електропередач… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10725-pid-chas-obstriliv-rashystamy-terytorii-sumshchyny-poraneno-tsyvilnu-liudynu-poshkodzheno-pryvatni-budynky-harazhi-tovarnyi-vahon-na-zaliznychnii-stantsii-kontaktni-merezhi-zaliznychnykh-kolii-liniiu-elektroperedach

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.