На СУМЩИНІ ефективність системи ППО має бути підвищена…

Про це повідомив командувач Об'єднаних сил Збройних Сил України Сергій Наєв.

«Працював на Сумському напрямку. Спілкувався з командиром угруповання, особовим складом на командних пунктах бригад та окремих батальйонів.

Чітко визначив усім головні завдання: перше – підвищення безпеки цивільного населення, друге – недопущення дій диверсійно-розвідувальних сил на цьому напрямку, третє – будь-які засоби повітряного нападу, що рухаються Сумщиною, мають збиватись. Ефективність системи ППО має бути підвищена. Командири чітко усвідомили поставлені завдання. Вони розуміють, що я їх обов’язково перевірю. Разом переможемо!» – повідомив Сергій Наєв на своїй сторінці у соцмережі.

Під час обстрілів рашистами території СУМЩИНИ поранено цивільну людину, пошкоджено приватні будинки, гаражі, товарний вагон на залізничній станції, контактні мережі залізничних колій, лінію електропередач… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10725-pid-chas-obstriliv-rashystamy-terytorii-sumshchyny-poraneno-tsyvilnu-liudynu-poshkodzheno-pryvatni-budynky-harazhi-tovarnyi-vahon-na-zaliznychnii-stantsii-kontaktni-merezhi-zaliznychnykh-kolii-liniiu-elektroperedach

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.