Під час обстрілів рашистами території СУМЩИНИ поранено цивільну людину, пошкоджено приватні будинки, гаражі, товарний вагон на залізничній станції, контактні мережі залізничних колій, лінію електропередач…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 5 вересня 2023

Вночі та вранці, за інформацією військових, без обстрілів.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 4 вересня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 18 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 119 вибухів.

Обстрілів зазнали Білопільська, Краснопільська, Хотінська, Середино-Будська, Дружбівська, Свеська, Зноб-Новгородська, Есманська, Новослобідська громади.

Дружбівська громада: ворог бив з артилерії (РСЗВ) (20 вибухів), унаслідок чого отримали поранення 1 цивільна особа, пошкоджено 12 приватних будинків, 5 гаражів, товарний вагон на залізничній станції, контактні мережі залізничних колій.

Свеська громада: здійснено мінометний обстріл (2 вибухи).

Середино-Будська громада: росіяни вдарили з мінометів (13 вибухів), унаслідок чого пошкоджено приватний будинок та дві квартири у багатоквартирному будинку. Також здійснено артилерійський обстріл (РСЗВ) (35 вибухів). Унаслідок чого пошкоджено адміністративне приміщення, 2 автомобілі, залізничне полотно, поранено 1 цивільну особу.

Есманська громада: зафіксовано мінометний обстріл (7 вибухів), унаслідок чого пошкоджено складське приміщення агропідприємства.

Зноб-Новгородська громада: 6 мін скинув ворог на територію громади. Також був артобстріл (9 вибухів).

Новослобідська громада: здійснено артилерійський обстріл (1 вибух).

Краснопільська громада: був обстріл з мінометів (6 вибухів).

Хотінська громада: здійснено мінометний обстріл (8 вибухів).

Білопільська громада: зафіксовано 10 вибухів з мінометів і танковий обстріл (2 вибухи). Внаслідок танкового обстрілу пошкоджено лінію електропередач».

Сьогодні рашисти з «градів» обстріляли місто на СУМЩИНІ: поранення отримала жінка, близько 30 будинків пошкоджено… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10720-sohodni-rashysty-z-hradiv-obstrilialy-misto-na-sumshchyni-poranennia-otrymala-zhinka-blyzko-30-budynkiv-poshkodzheno

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.