Сьогодні рашисти з «градів» обстріляли місто на СУМЩИНІ: поранення отримала жінка, близько 30 будинків пошкоджено…

Близько 30 будинків пошкоджені внаслідок обстрілу Дружбівської громади в Шосткинському районі.

Місто обстріляли росіяни з «градів» зранку.

У прокуратурі повідомили про те, що поранена цивільна жінка.

У будинках є зруйновані стіни, побиті осколками вікна та покрівлі, повідомляє Кордон.Медіа з посиланням на голову Дружбівської громади Євгена Харитонова.

Сьогодні рашисти обстріляли місто на СУМЩИНІ: одна людина поранена, пошкоджено 7 приватних будинків… Читати тут: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10719-sohodni-rashysty-obstrilialy-misto-na-sumshchyni-odna-liudyna-poranena-poshkodzheno-7-pryvatnykh-budynkiv

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.