Сьогодні рашисти обстріляли місто на СУМЩИНІ: одна людина поранена, пошкоджено приватні будинки…

За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, сьогодні, 4 вересня 2023 року, близько 8 год окупанти, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, з території російської федерації здійснили артилерійський обстріл цивільної інфраструктури м. Дружба Шосткинського району.

47-річна місцева жителька отримала поранення, перебуваючи на території власного домогосподарства.

Також пошкоджено 7 приватних будинків.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями фіксують наслідки обстрілу. У подальшому матеріали кримінального провадження будуть передані до УСБУ в Сумській області.

По території СУМЩИНИ рашисти гатили некерованими авіаційними ракетами та з артилерії, гранатометів і мінометів: є пошкодження житлових будинків та об’єктів цивільної інфраструктури… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10716-po-terytorii-sumshchyny-rashysty-hatyly-nekerovanymy-aviatsiinymy-raketamy-ta-z-artylerii-hranatometiv-i-minomtiv-ie-poshkodzhennia-zhytlovykh-budynkiv-ta-obiektiv-tsyvilnoi-infrastruktury

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.