По території СУМЩИНИ рашисти гатили некерованими авіаційними ракетами та з артилерії, гранатометів і мінометів: є пошкодження житлових будинків та об’єктів цивільної інфраструктури…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 4 вересня 2023

Вночі та вранці росіяни здійснили 6 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 19 вибухів. Обстрілів зазнали Середино-Будська, Путивльська та Дружбівська громади.

Середино-Будська громада: ворог бив з мінометів (15 вибухів).

Дружбівська громада: здійснено мінометний обстріл (2 вибухи).

Путивльська громада: 2 міни скинули росіяни на територію громади.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 3 вересня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 20 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 137 вибухів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Обстрілів зазнали Хотінська, Білопільська, Краснопільська, Зноб-Новгородська, Есманська, Свеська, Великописарівська громади.

Білопільська громада: був мінометний обстріл (2 вибухи) та артилерійський обстріл (7 вибухів). Унаслідок артобстрілу пошкоджено приватний будинок, господарчу споруду.

Хотінська громада: здійснено скидання з БпЛА 1 вибухового пристрою (1 вибух) та обстріл з артилерії (4 вибухи).

Краснопільська громада: зафіксовано гранатометні обстріли (СПГ та АГС) (19 вибухи), мінометні обстріли (13 вибухів), артобстріл (2 вибухи) та обстріл 6 некерованими авіаційними ракетами (НАР) (6 вибухів).

Есманська громада: ворог бив з артилерії (9 вибухів).

Зноб-Новгородська громада: здійснено гранатометний обстріл (АГС) (20 вибухів).

Свеська громада: 2 міни скинули росіяни на територію громади.

Великописарівська громада: здійснено гранатометний обстріл (АГС) (48 вибухів) та мінометний обстріл (4 вибухи).

Крім того, сьогодні зранку по околиці міста Ворожба Сумського району здійснено артилерійський обстріл (САУ) (6 вибухів), унаслідок чого пошкоджено чотири приватні житлові будинки та приміщення агропідприємства».

Правоохоронці Сумщини продовжують документувати наслідки ворожих обстрілів

Протягом минулої доби окупанти обстріляли населені пункти Сумської області. Загалом нараховано 144 удари. Внаслідок обстрілів пошкоджено 12 приватних житлових будинки, 2 господарські споруди, 2 автомобілі, 2 зерно сушки, 2 елеватори, також лінії електропедач.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст.438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Літо. СБУ. 2023 (відео) ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/10713-lito-sbu-2023-video

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.