Що вибухнуло в місті КОНОТОП?

«Стосовно вибуху, який було чутно щойно в одному з мікрорайонів міста:

Це не «приліт» і не «газ».

На данний момент працюють правоохоронці, які обстежують територію. Офіційна інформація буде трохи згодом», написав на своїй сторінці «Артем Семеніхін - міський голова Конотопа» в Фейсбуці АРТЕМ СЕМЕНІХІН.

Сьогодні рашисти обстріляли місто на СУМЩИНІ: одна людина загинула, четверо – поранено, серед них – двоє дітей… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10705-sohodni-rashysty-obstrilialy-misto-na-sumshchyni-odna-liudyna-zahynula-chetvero-poraneno-sered-nykh-dvoie-ditei

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.