Сьогодні рашисти обстріляли місто на СУМЩИНІ: одна людина загинула, четверо – поранено, серед них – двоє дітей…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сьогодні, 2 вересня російськи терористи здійснили черговий підступний обстріл міста Середина-Буди Шосткинської громади.

Ворог гатив з артилерії, було зафіксовано 10 вибухів.

Попередньо, внаслідок обстрілу під час виконання службових обов’язків загинув старший слідчий слідчого відділу Шосткинського районного управління ГУНП у Сумській області Руслан Фараонов, четверо цивільних мешканців отримали поранення, двоє з яких – діти.

«Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблого. Пораненим надається вся необхідна допомога, молимося за їх найскоріше одужання. Спрямовуємо свої сили і гнів до ворога на допомогу нашим захисникам. Нелюди відповідатимуть за кожне відібране життя», - сказав начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ, коментуючи ситуацію.

Нагадаємо, що вчора через ворожі обстріли Середина-Буди поранення отримали четверо людей, пошкоджено 16 приватних і 11 багатоквартирних будинків, руйнувань зазнали дитячий садок, школа мистецтв, дитяча бібліотека, приміщення управління освіти, відділення поліції, банку, місцевого ЖЕКу».

Сьогодні під час обстрілів території СУМЩИНИ рашисти поранили двох енергетиків… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10704-sohodni-pid-chas-obstriliv-terytorii-sumshchyny-rashysty-poranyly-dvokh-enerhetykiv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.